95 відгуків
+380 (95) 001-67-15
+380 (68) 449-00-20
+380 (63) 389-51-06
Ґазда Маркет - товары для домашнего хозяйства и не только

Інкубатори

в виде галереив виде списка
Як вибрати побутовий інкубатор Досвідчені птахівники знають, що одного рішення придбати інкубатор для яєць недостатньо. Важливо правильно визначитися з бажаною моделлю з урахуванням її характеристик і потреб самого господарства. Одне з головних правил – вибір перевіреного, добре зарекомендував себе на ринку виробника. Інакше в пошуках доступного домашнього інкубатора можна непередбачливо стати власником вироби кустарного виробництва, яке прослужить недовго або зовсім виявиться неефективним. На які параметри і характеристики необхідно звернути увагу, якщо ви вирішили купити інкубатор побутовий. 1. Переворот яєць Мабуть, одна з визначальних характеристик, від якої залежать витрати праці і часу в процесі інкубації. Як відомо, без регулярного перевертання яйця зародок може прилипнути до стінки шкаралупи і зупинитися в розвитку, що знизить вихід пташенят і негативно позначиться на рентабельності процесу. Розрізняють такі способи перевороту: ручної – передбачений у найбільш простих і доступних моделях, вимагає вашої безпосередньої участі кілька разів в добу, оскільки кожне яйце в даному випадку необхідно повертати окремо;
механічний – конструкція дозволяє здійснювати переворот всіх яєць одночасно шляхом зміни положення піддона;
автоматичний – такий спосіб характерний для більш дорогих моделей, що оснащуються електродвигуном і повністю звільняють вас від необхідності постійного контролю.
2. Місткість Для побутових моделей вона в середньому становить від 30 до 100 яєць. При цьому якщо ви вирішили придбати інкубатор для яєць перепелів або іншого виду птиці з нестандартним розміром, то варто звернути увагу на наявність спеціальних ложементів. З їх допомогою можна відрегулювати ширину ряду укладання і таким чином раціонально використовувати внутрішній простір. 3. Система вентиляції. Ефективна вентиляція необхідна для підтримання сприятливого рівня повітро - і вологообміну з навколишнім середовищем, а також рівномірного обігріву яєць. Невеликі інкубатори, як правило, оснащуються тільки вентиляційними отворами, через які надходить кисень і виводиться вуглекислий газ, що накопичився. В інкубаторах великої місткості для рівномірного розподілу тепла, стабільного обігріву всій поверхні яєць і більш інтенсивного повітрообміну вбудовуються вентилятори. 4. Терморегуляція. Благополучний розвиток ембріонів можливо тільки в певному діапазоні температури. Недолік, як і надлишок тепла на певних етапах формування пташеня може призвести до порушення або уповільнення обміну речовин, появі хвороб або взагалі до загибелі потомства. З метою ефективного контролю за температурою та її підтримання на необхідному рівні інкубатори оснащуються нагрівачами і терморегуляторами. В якості нагрівальних елементів можуть використовуватися лампи або теплові шнури. Останні характеризуються невеликою теплової інертністю, тому забезпечують більш точне підтримання необхідної температури. Сучасні автоматизовані моделі, оснащені електронними терморегуляторами і датчиками, що дозволяють відрегулювати і підтримувати температуру з точністю до 0,1 С. 5. Догляд. Це важливий аспект з тієї причини, що перед кожною закладанням яєць інкубатор слід ретельно очистити і продезінфікувати. Дуже зручно в цьому відношенні застосування знімних гігієнічних піддонів, помітно спрощують процес догляду.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner